Jsme MTTM

POZNEJTE MTTM

MTTM Tool Management


Přes 20 let zkušeností s výrobou a servisem přesných rotačních obráběcích nástrojů na vlastních 5osých CNC bruskách

V MTTM přes dvě desetiletí vyrábíme, ostříme a kompletně servisujeme tvrdokovové nástroje na CNC bruskách. Spolupracujeme s lídry trhu výroby, ostření, tool managementu i výdejních automatů. Mezi naše spokojené zákazníky patří největší světoví hráči i malé české firmy.

Výrobu nástrojů provádíme v nepřetržitém režimu ve dvou provozech. Hlavní v Libereckém sídle společnosti, druhý provoz máme u našeho významného zákazníka, kde provádíme zejména servis nástrojů a částečnou výrobu nových, především výkresových nástrojů.

Ve spolupráci s rakouskou firmou Storetec Systems zajišťujeme komplexní Tool management, díky kterému zefektivníme a zjednodušíme nejen Vaše skladové hospodářství, ale také celý proces zajištění nástrojů, náhradních dílů, ochranných pomůcek, …

přes 20 let

zkušeností v oboru
500 tisíc

vyrobených a naostřených kusů nářadí
MÁME PLÁN

Komplexní systém MTTM


MTTM je bezkonkurenční systémový nástroj pro současné potřeby moderní výroby. Otestovaly ho desítky průmyslových hráčů v novém miléniu

Naše zkušenosti ukázaly, že právě komplexnost řešení je dnes jednou z hlavních konkurenčních výhod. Systém MTTM Vám připravíme na míru a Vy budete jeho spokojenými uživateli. Získáte svobodu, nezávislost a maximální flexibilitu, která vychází z dat o Vaší spotřebě, hospodaření s materiály a aktuálních potřebách.

Správně nastavený systém komunikuje s vnitropodnikovými programy tak, abyste mohli i nadále jednat s novými dodavateli a např. rozšiřovali své pole působnosti. Systém je zcela nezávislý a nemá vliv na přímý chod společnosti, je tedy jen na Vás, koho do komplexního systému zapojíte.

Máte otázku?
Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás

+420 777 870 924


OZVĚTE SE NÁM
BUY NOW